SUOMI ENGLISH

Viewing entries in
Business Kitchen General

Saara Tikkanen

SAARA TIKKANEN
Yhteisökoordinaattori
saara.tikkanen@oamk.fi
+358 40 356 1024

Anastasia Shiverskikh

ANASTASIA SHIVERSKIKH
Yhteisökoordinaattori
anastasia.shiverskikh@oulu.fi
+358 46 952 6553

Niina Karvinen

NIINA KARVINEN
Yhteisön ja liiketoiminnan kehittäjä
niina.karvinen@oulu.fi
+358 50 430 9116

Terho Jylhälehto

TERHO JYLHÄLEHTO
Kehittämispäällikkö
terho.jylhalehto@oamk.fi
+358 50 525 1319

Anni Paananen

ANNI PAANANEN
Tapahtumakoordinaattori, Tellus Innovation Arena, OIA, Business Kitchen
anni.paananen@oulu.fi
+358 50 511 4505

Mia Kemppaala

MIA KEMPPAALA
Yhteisökehittäjä, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena, Business Kitchen
mia.kemppaala@oulu.fi
+358 40 584 4851

Elina Kaihua

ELINA KAIHUA
Suunnittelija, Oulun Innovaatioallianssi
elina.kaihua@oamk.fi
+358 40 546 2142