SUOMI ENGLISH

Sami Niemelä

SAMI NIEMELÄ
Verkostomanageri, Oulun Innovaatioallianssi
sami.m.niemela@oamk.fi
+358 50 317 4713

Veikko Seppänen

VEIKKO SEPPÄNEN
Johtaja, Martti Ahtisaari Instituutti, Oulun yliopisto
veikko.seppanen@oulu.fi
+358 29 448 1996

Jouko Isokangas

JOUKO ISOKANGAS
Kehittämispäällikkö, OAMK
jouko.isokangas@oamk.fi
+358 50 529 6384

Johanna Bluemink

JOHANNA BLUEMINK
Kehittämispäällikkö, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena
johanna.bluemink@oulu.fi
+358 50 370 9505

Hannu Hiltunen

HANNU HILTUNEN
Asiantuntija
hannu.j.hiltunen@businessoulu.com
+358 44 703 1394

Helena Poukkanen

HELENA POUKKANEN
Asiantuntija, yrittäjyyskasvatus
helena.poukkanen@businessoulu.com
+358 44 703 1656

Eemeli Alanne

EEMELI ALANNE
Varajohtaja
eemeli@oulues.com
+358 45 855 6345

Sari Perätalo

SARI PERÄTALO
Entrepreneurship Minor Coordinator
sari.peratalo@oulu.fi
+358 46 922 2282

Anne Keränen

ANNE KERÄNEN
Responsible leadership and HR Teacher / Specialist, PhD

anne.keranen@oulu.fi
+358 50 350 4027

Sanna Rönkkö

SANNA RÖNKKÖ
Valmentaja
sanna.ronkko@oamk.fi
+358 40 141 5363

Tomi Huhtamäki

TOMI HUHTAMÄKI
Valmentaja
tomi.huhtamäki@oamk.fi
+358 50 567 0640

Sanna Oja

SANNA OJA
Valmentaja
sanna.oja@oamk.fi
+358 40 141 5261

Petteri Aro

PETTERI ARO
Valmentaja
petteri.aro@oamk.fi
+358 50 317 4541

Ville Kärkkäinen

VILLE KÄRKKÄINEN
Projektipäällikkö
ville.karkkainen@oamk.fi
+358 40 536 5359

Simo Kekäläinen

SIMO KEKÄLÄINEN
Valmentaja
simo-pekka.kekalainen@oulu.fi
+358 50 3077 067

Pekka Silven

PEKKA SILVEN
Demolan päällikkö
pekka.silven@oamk.fi
+358 50 590 9682

Topi Haapasalo

TOPI HAAPASALO
Liiketoiminnan kehittäjä
topi.haapasalo@oamk.fi
+358 40 141 5375

Jason Brower

JASON BROWER
Tekninen kehittäjä
encompass@gmail.com
+358 40 687 9999

Anne Sorvari

ANNE SORVARI
Yrittäjyystoimintojen kehittäjä
anne.sorvari@oulu.fi
+358 50 038 0947

Anastasia Shiverskikh

ANASTASIA SHIVERSKIKH
Liiketoiminnan kehittäjä
anastasia.shiverskikh@oulu.fi
+358 46 952 6553