SUOMI ENGLISH

Saara Tikkanen

SAARA TIKKANEN
Yhteisökoordinaattori
saara.tikkanen@oamk.fi
+358 40 356 1024

Niina Karvinen

NIINA KARVINEN
Yhteisön ja liiketoiminnan kehittäjä
niina.karvinen@oulu.fi
+358 50 430 9116

Anastasia Shiverskikh

ANASTASIA SHIVERSKIKH
Liiketoiminnan kehittäjä 
anastasia.shiverskikh@oulu.fi
+358 46 952 6553

Elina Kaihua

ELINA KAIHUA
Suunnittelija, Oulun Innovaatioallianssi
elina.kaihua@oamk.fi
+358 40 546 2142

Anni Paananen

ANNI PAANANEN
Tapahtumakoordinaattori, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena, OIA, Business Kitchen
anni.paananen@oulu.fi
+358 50 511 4505

Simo Kekäläinen

SIMO KEKÄLÄINEN
Valmentaja
simo-pekka.kekalainen@oulu.fi
+358 50 3077 067

Pekka Silven

PEKKA SILVEN
Demolan päällikkö
pekka.silven@oamk.fi
+358 50 590 9682

Matthew Barth

MATTHEW BARTH
Valmentaja
matthew.barth@demola.net
+358 40 015 2216

Jukka Köngäs

JUKKA KÖNGÄS
Liiketoiminnan kehittäjä
jukka.kongas@oamk.fi
+358 40 583 6465

Helena Poukkanen

HELENA POUKKANEN
Asiantuntija, yrittäjyyskasvatus
helena.poukkanen@businessoulu.com
+358 44 703 1656

Mia Kemppaala

MIA KEMPPAALA
Yhteisökehittäjä, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena, Business Kitchen
mia.kemppaala@oulu.fi
+358 40 584 4851

Sami Niemelä

SAMI NIEMELÄ
Verkostomanageri, Oulun Innovaatioallianssi
sami.m.niemela@oamk.fi
+358 50 317 4713

Veikko Seppänen

VEIKKO SEPPÄNEN
Johtaja, Martti Ahtisaari Instituutti, Oulun yliopisto
veikko.seppanen@oulu.fi
+358 29 448 1996

Jouko Isokangas

JOUKO ISOKANGAS
Kehittämispäällikkö, OAMK
jouko.isokangas@oamk.fi
+358 50 529 6384

Johanna Bluemink

JOHANNA BLUEMINK
Kehittämispäällikkö, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena
johanna.bluemink@oulu.fi
+358 50 370 9505

Hannu Hiltunen

HANNU HILTUNEN
Asiantuntija
hannu.j.hiltunen@businessoulu.com
+358 44 703 1394

Eemeli Alanne

EEMELI ALANNE
Johtaja
eemeli@oulues.com
+358 45 855 6345

Sari Perätalo

SARI PERÄTALO
Entrepreneurship Minor Coordinator
sari.peratalo@oulu.fi
+358 46 922 2282

Anne Keränen

ANNE KERÄNEN
Responsible leadership and HR Teacher / Specialist, PhD

anne.keranen@oulu.fi
+358 45 1348 445

Sanna Rönkkö

SANNA RÖNKKÖ
Valmentaja
sanna.ronkko@oamk.fi
+358 40 141 5363