SUOMI ENGLISH

Mira Koski

MIRA KOSKI
Tapahtumakoordinaatori
mira@polarbearpitching.com
+358 41 5444 011

Saara Tikkanen

SAARA TIKKANEN
Yhteisökoordinaattori
saara.tikkanen@oamk.fi
+358 40 356 1024

Jukka Köngäs

JUKKA KÖNGÄS
Liiketoiminnan kehittäjä
jukka.kongas@oamk.fi
+358 40 583 6465

Anastasia Shiverskikh

ANASTASIA SHIVERSKIKH
Yhteisökoordinaattori
anastasia.shiverskikh@oulu.fi
+358 46 952 6553

Niina Karvinen

NIINA KARVINEN
Yhteisön ja liiketoiminnan kehittäjä
niina.karvinen@oulu.fi
+358 50 430 9116

Terho Jylhälehto

TERHO JYLHÄLEHTO
Kehittämispäällikkö
terho.jylhalehto@oamk.fi
+358 50 525 1319

Anni Paananen

ANNI PAANANEN
Tapahtumakoordinaattori, Tellus Innovation Arena, OIA, Business Kitchen
anni.paananen@oulu.fi
+358 50 511 4505

Arttu Tavia

ARTTU TAVIA
Liiketoiminnan kehittäjä
arttu-pekka.tavia@oamk.fi
+358 50 572 8572

Katta Siltavirta

KATTA SILTAVIRTA
Liiketoiminnan kehittäjä 
katta.siltavirta@oamk.fi 
+358 40 594 4676

Mia Kemppaala

MIA KEMPPAALA
Yhteisökehittäjä, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena, Business Kitchen
mia.kemppaala@oulu.fi
+358 40 584 4851

Elina Kaihua

ELINA KAIHUA
Suunnittelija, Oulun Innovaatioallianssi
elina.kaihua@oamk.fi
+358 40 546 2142

Simo Kekäläinen

SIMO KEKÄLÄINEN
Valmentaja
simo-pekka.kekalainen@oulu.fi
+358 50 3077 067

Matthew Barth

MATTHEW BARTH
Valmentaja
matthew.barth@demola.net
+358 40 015 2216

Pekka Silven

PEKKA SILVEN
Demolan päällikkö
pekka.silven@oamk.fi
+358 50 590 9682

Johanna Bluemink

JOHANNA BLUEMINK
Kehittämispäällikkö, Oulun yliopisto, Tellus Innovation Arena
johanna.bluemink@oulu.fi
+358 50 370 9505

Jouko Isokangas

JOUKO ISOKANGAS
Kehittämispäällikkö, OAMK
jouko.isokangas@oamk.fi
+358 50 529 6384

Veikko Seppänen

VEIKKO SEPPÄNEN
Johtaja, Martti Ahtisaari Instituutti, Oulun yliopisto
veikko.seppanen@oulu.fi
+358 29 448 1996

Helena Poukkanen

HELENA POUKKANEN
Asiantuntija, yrittäjyyskasvatus
helena.poukkanen@businessoulu.com
+358 44 703 1656

Sami Niemelä

SAMI NIEMELÄ
Verkostomanageri, Oulun Innovaatioallianssi
sami.m.niemela@oamk.fi
+358 50 317 4713

Hannu Hiltunen

HANNU HILTUNEN
Asiantuntija
hannu.j.hiltunen@businessoulu.com
+358 44 703 1394